Membres del consistori

Equip de Govern (2019 / 2023) Junts per Catalunya Sant Joan les Fonts

Maria Vidal i Jodar

Maria Vidal i Jodar
Alcaldessa

Cultura i turisme, Habitatge, Patrimoni cultural i natural, Medi ambient, Joventut.

mvidal@santjoanlesfonts.cat
Anna Serra i Anglada

Anna Serra i Anglada
1r Tinent d'Alcaldessa

Promoció municipal, Benestar social i Atenció ciutadana, Ensenyament i Atenció a la infància, Participació ciutadana.

aserra@santjoanlesfonts.cat
Carles Grèbol

Carles Grèbol
2º Tinent d'Alcaldessa i Delegat Alcaldia LaCanya

Governació, Hisenda, Recursos humans, Associacions, entitats i col·lectius.

cgrebol@santjoanlesfonts.cat
Josep Molas

Josep Molas
3º Tinent d'Alcaldessa i Delegat d'alcaldia Begudà

Urbanisme, Ocupació i empresa, Serveis i espais públics, Brigada, Neteja i jardineria.

jmolas@santjoanlesfonts.cat
Xavier Dilmé

Xavier Dilmé
Regidor

Noves tecnologies i innovació, Sanitat i salut pública, Comunicació i Imatge corporativa.

xdilme@santjoanlesfonts.cat
Vanessa Torrent

Vanessa Torrent
Regidora

Festes i tradicions, Esports i lleure.

vtorrent@santjoanlesfonts.cat

Membres a l'oposició Sant Joan Plural

Isabel Rigat i Aulí

Isabel Rigat i Aulí
Portaveu

irigat@santjoanlesfonts.cat
Joan Timonet

Joan Timonet
Regidor

jtimonet@santjoanlesfonts.cat
Isabel Teixidor

Isabel Teixidor
Regidora

iteixidor@santjoanlesfonts.cat
Gerard Serrat

Gerard Serrat
Regidor

gserrat@santjoanlesfonts.cat
Maria Carme Plana

Maria Carme Plana
Regidora

cplana@santjoanlesfonts.cat

Retribucions càrrecs electes  Vegeu-les aquí

 

 

Aquest espai web utiliza cookies pròpies i de tercers per tal de millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisis de la seva navegació. Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí

Accepto